ביקורות על עו"ד פלילי יוסף ולדמן

עורך דין פלילי יוסף ולדמן

עורך דין יוסף ולדמן, בן 41 בעל ניסיון רב בתיקים מורכבים תחת חסותם של שני עורכי דין מהמובילים בשוק , אשר העניקו לו מהניסיון הרב אשר צברו יחדיו למעלה משלושה עשורים.

מגשר ומייצג בבתי דין צבאיים עם ייפוי כוח בלתי מסוייג עוסק בתחומי המשפט השונים תוך שימת דגש על הלקוח כיחידה שלמה ומלאה הבאה בשערי המשרד בבקשה עזרה, אין תיק אשר בבסיסו סוגיה הטורדת את הלקוח אשר אינה ניתנת לפתרון, היחס לבעיה וללקוח כמקשה אחת מסייע לניצחון יעיל ומהיר.

היציאה לשוק הפרטי עם ניסיון כה עצום בתיקים בסדרי גודל כאלו מהווים דריסת רגל יחידה מסוגה בכל תחומי המשפט, כל סוגי המשפט חוברים יחדיו החל מדיני אישות מורכבים אשר עולים בהם שאלות משפטיות רבות כגון חוקי הירושה והמתנה , סכסוכי נדלן , דיני חברות ואף עבירות פליליות.

גירושין הכוללים סכסוך ירושה על ממון וכן סכסוך קנייני על דירה אשר נרכשה, כאשר ברקע תלונת האישה על אלימות מצד בעלה ובכך הדין הפלילי אף הוא חלק בעלילה.

יתרה מכך אף קרו מקרים רבים בהם בת הזוג וכחלק מהסכסוך אף שיתפה את רשויות החוק בידיעותיה, כך לטענה, על הפרות מס של בן הזוג , עבירות צווארון לבן הן בבסיס המשרד המוצא עצמו פעמים רבות נאבק על חפותו של הלקוח ללא לאות.

עורך דין חייב להימצא בכל התחומים הנזכרים שכן כל תחומי המשפט הם חלק מהיום יום אותו אנו חיים ובכך מהווה משרדנו כלי שרת בידיו של הלקוח המוצא את כל מבוקשו תחת קורת גג אחת והכל בזכות משרד מתמחה בייצוג קשת רחבה של תיקים, תודות לניסיון הרב אשר נצבר בייצוג לקוחות מכל תחומי המשפט.

התמחויות: עתירות אסירים

מתחומי המשפט הפלילי חרט המשרד על דגלו ייצוגם של נאשמים נטולי עבר פלילי ומתוך ראיה חברתית מתוקנת נוטל על עצמו אך לעיתים רחוקות תיקים פלילים בהם מעורבים אנשי שיטה ודרך חיים עבריינית, אלו הזקוקים באמת ובתמים לחבל הצלה ימצאו זאת במשרדנו, אשר יעשה כל שבאפשרותו לסייע.

המשרד עוסק אף בתחומי עבירות הצווארון הלבן הכוללות מרמה, מתן שוחד ו/ או נטילתו, זיוף מסמכים, עבירות מס ומחשב ועוד.

נהוג לקטלג את עברייני הצווארון הלבן כמי שעוסק במקצוע שדורש השכלה אקדמית או השכלה ייעודית ואיננו דורש עבודה פיזית, שכיר או עצמאי, בעל מקצוע חופשי, כאשר העבירה מבוצעת ללא אלימות פיזית ובדרך כלל במסגרת המקצוע של מבצע העבירה תוך ניצול משאבים נגישים כאשר בהרבה מקרים אין נפגע עבירה ספציפי להבדיל מעבירות קלאסיות הנחשבות פלילי שחור, כגון התפרצות או תקיפה כאשר ניתן לזהות את העובר והנפגע.

כיוון שהעבירות הללו נוגעות לתחום לא פשוט, עם לקוחות נורמטיביים לחלוטין המקיימים משק בית מלא ותומך מוצאים עצמם לפתע תחת פנס החקירות של חוקרים מיומנים העוסקים יום יום עם עבריינים מקצוענים ובכך חשיבותו של עורך המבין את כל התהליכים הללו הינו אך ראשית העבודה.

עורך הדין צריך להתמודד עם עולם מושגים, חוקים ונהלים שיש להכיר אותו היטב וביתר שאת את עולמו של הלקוח, ידיעת התכנים מעולמו של הלקוח מסייעת לחילוץ מבעיות שחסר הכלים הללו אינו מבין.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *